Třetí ročník Veletrhu úklidu spustil registraci pro vystavovatele a partnery

Vydáno 25.6.2017 Aktuality Veronika Kotková

Veletrh úklidu se vrací i letos na podzim. Třetí ročník jediného veletrhu profesionálního úklidu v ČR se koná 11. – 12. 10. na Výstavišti v Lysé nad Labem, kam se přestěhoval z Hradce Králové. Pořadatelé již spustili registraci pro vystavovatele a partnery. Akce je určena pro facility managery, zástupce úklidových firem, provozovatele penzionů, hotelů, zdravotnických zařízení a jiných objektů s vyšší náročností na hygienu, jako jsou mateřské školy, dětské domovy, domovy pro seniory apod.

Po vyplnění online registrace na stránkách veletrhu obdržíte přihlášku s nabídkou od nejzákladnějších stánků po rozsáhlé a plně vybavené expozice. Stánek je možné vybrat ze standardně nabízených, nebo jej nechat postavit individuálně. Na veletrhu je také možné uskutečnit školení, předváděcí akci či přednášku. Uzavírka přihlášek je 16. září 2017. Registrační poplatek činí 1000,– Kč.

„Veletrh je vynikající možností k navázání nových obchodních vztahů i inspirací pro zdokonalení úklidových postupů. Prezentuje nejnovější trendy z oblasti profesionálních čistících technologií, sanitárních a hygienických prostředků, ochranných pracovních pomůcek i úklidových služeb. Podporuje přístupy šetrné k životnímu prostředí a podílí se na rozvoji odvětví profesionálního úklidu,“ uvádí organizátoři na svých stránkách.

Letošní ročník vzniká ve spolupráci s Unií úklidu České republiky a mezinárodní profesní organizací IFMA.

Zdroj: veletrhuklidu.cz

Tagy: úklidové služby, veletrh, Veletrh úklidu