Začíná další veletrh zaměřený na celou rodinu – For Family 2013

Vydáno 11.4.2013 Aktuality Lucie Černá

For Kids, For Pets, For Senior, For Teens, For Artwork. Pětice veletrhů konaných pod hlavičkou For Family 2013 začíná právě dnes na PVA Expo v pražských Letňanech. Zatímco například veletrh For Kids se letos uskuteční již podeváté, For Teens – tedy veletrh volnočasových aktivit a vzdělávání pro náctileté – láká návštěvníky teprve podruhé a v případě For Artwork se dokonce jedná o úplnou premiéru. Je to veletrh kreativní tvorby a kreativních potřeb, který návštěvníkům představí novinky v oblasti výtvarné tvorby, materiálů a technik. Celý soubor akcí potrvá až do neděle 14. dubna.

Reklama

Společným cílem všech veletrhů je nabídnout laické i odborné veřejnosti aktuální trendy a novinky v cílové oblasti. Snaží se podchytit celé spektrum situací a aktivit, které se k dané skupině zájemců vztahují, nechybí ale ani poradenství, přednášky, soutěže o hodnotné ceny nebo možnost vyzkoušet si některé produkty v praxi. Zajištěn bude i zábavní doprovodný program.

Vstupné na veletrh činí 150,– Kč, zlevněné (platí pro důchodce a nebo při registraci na stránkách festivalu) pak 70,– Kč. Dva dospělí se dvěma dětmi zaplatí 300,– Kč, děti do 130 cm a držitelé průkazu ZTP mají vstup zdarma. Kdo nepřijede městskou hromadnou dopravou a bude chtít parkovat blízko areálu, musí se připravit na stokorunové parkovné.Budete-li chtít přijít s domácím mazlíčkem, můžete – nesmíte však doma zapomenout jeho očkovací průkaz.

Zdroj: www.forfamily.cz
Zdroj loga: www.pva.cz