Beseda pro širokou veřejnost Proč jsem tady?

Vydáno 10.1.2019 Aktuality Pavla Jelínková

Nestátní nezisková organizace Pěstouni, která již více jak 20 let působí v oblasti náhradní rodinné péče, a poskytujeme zcela kompletní služby v oblasti pěstounské péče, pořádá pro širokou veřejnost Bedesu s názvem Proč jsem tady? Beseda proběhne dne 21. ledna 2109 s moderá­torkou Karolinou Antlovou a účinkujícími Zbigniewem Janem Czendlikem a Markem Orko Váchou. Akce se koná v Univerzitní kinu Scala Brno od 18:00 hodin.

Ústředním tématem besedy Proč jsem tady, aneb Zápas s andělem je téma hledání vlastní identity, tedy téma týkající se každého člověka, ať už z pohledu vývoje psychologického či duchovního. Zvláštním způsobem se však dotýkající dětí z pěstounských rodin.

Po skončení pořadu proběhne pro zájemce autogramiáda Zibiho a Orkových knih, které si rovněž bude možné na místě zakoupit. A výtěžek z akce bude věnován na podporu konkrétních činností dětí z pěstounských rodin. Cena vstupenky činí 270 Kč a lze ji zakoupit v Informačním centru ulice Panenská 1 v Brně, a to denně od 9.00 do 18.00 hodin.

Zdroj foto: Pestouni.cz