Dětské skupiny mají nový web

Vydáno 1.7.2019 Aktuality Pavla Jelínková

Nedávno byly spuštěny inovované webové stránky věnované dětským skupinám. Vizuální i obsahová podoba byla přizpůsobena zejména rodičům předškolních dětí a poskytovatelům služby péče o děti v dětské skupině.

Díky strukturovanější a přehlednější podobě stránek tak zde lze snáze najít přesně to, co hledající potřebují. Stránky najdete na adrese www.dsmpsv.cz. Mimo základních informací o problematice dětských skupin, zde jsou veškeré informace o legislativě, metodika, i přehled pořádaných akcí (vzdělávací workshopy pro pečující osoby, semináře pro rodiče, setkání poskytovatelů u kulatých stolů).

Úplnou novinkou je pak užitečná interaktivní mapa s databází všech dětských skupin v Česku. Ta vám umožní snadné vyhledávání konkrétních dětských skupin v regionu a městě i s kontakty na hledanou dětskou skupinku. Tak je posílen hlavně přehled dětských skupin a změny v něm.

Jako na správném webu se vším všudy, zde nechybí ani FAQ, tedy nejčastější otázky a odpovědi, které jsou pravidelně aktualizovány. A samozřejmostí je kontaktní formulář pro případné dotazy.

Zdroj foto: Pixabay.com