Kampaň o sociálních službách

Vydáno 27.12.2018 Aktuality Pavla Jelínková

Zajímavou kampaň vzniklou hlavně díky stárnutí i vyšší nemocnosti populace, nyní realizuje Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky ve spolupráci s odborným tiskem – časopisem Sociální služby.

Reklama

Kampaň má za cíl navýšit povědomí o sociálních službách jako takových, v celé jejich sféře a rozmanitosti a podpořit jejich rozvoj, váhu, i využívanost v České republice. Také klade důraz na zásadní roli neziskových organizací v tomto sektoru.

Můžeme je potřebovat

Webová stránka ke kampani pod názvem „Můžeme je potřebovat“ má pravdivé pojmenování. Opravdu je můžeme potřebovat – a to každý z nás a bez rozdílu. Díky sociálním službám mohou být vaše obtížné situace rapidně zmírněny.

Je to o službách a jejich poskytovatelích. Těmi jsou veřejné, nestátní i církevní neziskové organizace, které k tomu mají oprávnění na základě zákona o sociálních službách. A sociální služby mohou podpořit důstojné prožívání lidského života v nesnadných situacích.

Kampaň je realizována osvětou

APSSCR

Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky – APSSCR je největší profesní organizací jež zastřešuje poskytovatele sociálních služeb v ČR. Je nezávislým spolkem všech osob (fyzických a právnických), které poskytují sociální služby.

Časopis Sociální služby

Sociální služby jsou odborným měsíčníkem vydávaným Asociací poskytovatelů sociálních služeb České republiky. Je to v současnosti nejrozšířenější periodikum v oblasti sociálních služeb v ČR.

Zdroj foto: APSSCR