MPSV má svůj kanál na YouTube i sociálních sítích FB a Twitter

Vydáno 24.6.2015 Aktuality Pavla Jelínková

O důležitých akcích resortu se rozhodlo Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR informovat i na největším internetovém serveru pro sdílení videosouborů YouTube a fungovat pro své občany i na sociálmích sítích.

Videospoty ministerstva najdete, když do vyhledávače na stránkách www.youtube.com zadáte mpsvvidea. Pokud se na YouTube zaregistrujete, můžete se přihlásit k odebírání nových videospotů, které se na kanálu ministerstva objeví. Podívat se můžete například na unikátní setkání porevolučních ministrů práce a sociálních věcí, předání peněz ze zaměstnanecké sbírky v zatopené Černěvsi, návštěvu mezi vozíčkáři na Velehradě v rámci Dnů lidí dobré vůle a další zajímavá videa.

Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR také patří mezi první resorty, které nabízejí aktuality a užitečné informace i na sociálních sítích.

Oficiální profil s logem MPSV najdete na Facebooku a ministerstvo nezapomíná ani na stále oblíbenější a rozšířenější komunikační kanál Twitter. Krátké zprávy, takzvané tweety, budou informovat o novinkách, které resort připravuje, a glosovat nejnovější kroky ministerstva a jeho organizací v sociálních otázkách. Každý tak má možnost dostávat informace rychle a jednoduše do svého mobilu nebo laptopu.

Zdroj foto: www.mpsv.cz

Tagy: facebook, twitter, youtube