Pátá dohoda s tlumočením do/ze znakového jazyka a simultánním přepisem

Vydáno 11.2.2019 Aktuality Pavla Jelínková

Zveme vás na akci pro sluchově postižené, kterou pořádá Centrum pro dětský sluch Tamtam o.p.s. ve spolupráci s Českou unií neslyšících, z.ú. Jedná se o moderovanou hru Pátá dohoda, na základě knižní předlohy Dona Miquela Ruize Pátá Dohoda. Autorem je Jaroslav Dušek a hrají Jaroslav Dušek, Alan Vitouš a Pjér La Šé´z.

Pátá dohoda je volným pokračováním Čtyř dohod Dona Miquela Ruize, které změnily životy milionům osob na celém světě. Pátá dohoda je jakýmsi prohloubením sebeuvědomění a návratu k samotnému pravému já. Připomíná nám největší dar, který člověk může sám sobě dát – svobodu být sám sebou, nehrát si na jiné a žit bez přetvářky.

Celou akci simultánně tlumočí do znakového jazyka Kateřina Červinková Houšková a Naďa Hynková Dingová. Akce se koná v úterý 26. března 2019 od 19 hodinDivadle Lávka, Novotného lávka 1, Praha 1.

Předprodej vstupenek je možný na telefonu 221 082 288, nebo na e-mailu: rezervace@lavka.cz a do zprávy napište: Mám zájem o tlumočené představení do ČZJ, příp. o simultánní přepis). Rezervované vstupenky je možné vyzvednout do 5 dní na pokladně Klubu Lávka s platbou v hotovosti. Cena zatím není uvedena.

Zdroj foto: Tamtam o.p.s.

Tagy: Česká unie neslyšících, z.ú., Tamtam o.p.s., Tlumočení do ČZJ