Staňte se asistentem pedagoga

Vydáno 30.10.2022 Aktuality Pavla Jelínková

Staňte se asistentem pedagoga

Fakulta veřejnosprávních a ekonomických studií v Uherském Hradišti nabízí kvalifikační studium „Studium pro asistenty pedagoga“. Studium je akreditované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Toto studium je ideální pro všechny, kteří vykonávají nebo chtějí vykonávat pro praktický provoz výuky ve školství velmi potřebnou funkci asistenta pedagoga. Ten je totiž významným pomocníkem ve vzdělávání u dětí, žáků a studentů se speciálními vzdělávacími potřebami, jehož hlavním cílem je podpořit práci pedagoga při výuce takových žáků.

Kvalifikační „Studium pro asistenty pedagoga“ začíná 19.11.2022 na FVES.eu, kde proběhne ve dvou semestrech s celkovým počtem 130 hodin výuky, z čehož bude 90 hodin výuka a 40 hodin pedagogická praxe. Přihlásit se můžete od počátku října 2022.

Podmínkami ke přijetí jsou mimo podání přihlášky rovněž ukončené minimálně základní vzdělání a úhrada jedné splátky školného. Celkové školné činí 9 900 Kč, a je možno je zaplatit ve dvou splátkách po 4 950 Kč před začátkem semestru.

Více informací o studiu čtěte na FVES.eu

Přihláška ke studiu ke stažení a vyplnění

Zdroj informací: FVES.eu

Zdroj foto: Pixabay.com

Tagy: asistent pedagoga, FVES.eu, semestr, studium