Unie úklidu ČR

Vydáno 13.7.2018 Aktuality Pavla Jelínková

Není to dlouho, co vznikla Unie úklidu ČR – profesní organizace pro všechny, kdo se zabývají profesionálním úklidem, ať už jako jeho poskytovatelé nebo dodavatelé potřeb pro něj. Cílem je existence obchodně nezávislého profesního subjektu, jež bude informovat širokou veřejnost, jak tu laickou, tak odbornou z oboru o legislativě, předpisech, podmínkách, novinkách a změnách v oboru úklidu. Zároveň chce Unie právě tento obor pomoci rozvíjet a zlepšovat jeho podmínky na trhu.

Reklama

Unie je jako profesní asociace otevřena všem z oboru úklidu a čištění. Její vznik podnítily podmínky úklidu na trhu u nás a je úzce spjata s každoročním Veletrhem úklidu, který se letos koná ve dnech 16. – 17. 10. 2018 na výstavišti v Lysé nad Labem. Zakladatel Unie úklidu a pořadatel Veletrhu úklidu je jedna osoba – R.Anděl.

Čas ukáže, zdali si Unie úklidu najde na našem trhu své místo, ale vzhledem ke vzrůstající členské základně a každoročnímu Veletrhu úklidu jako jediné takové přehlídce nejnovějších trendů z oblasti profesionálních čistících technologií, sanitárních a hygienických prostředků, ochranných pracovních pomůcek i úklidových služeb je na dobré cestě.

Zdroj foto: Unie úklidu ČR