Veletrh úklidu: informace od A do Z

Vydáno 4.5.2018 Aktuality Pavla Jelínková

Letos se koná již v pořadí čtvrtý ročník veletrhu profesionálního úklidu v Lysé nad Labem. Navštívit jej můžete na podzim letošního roku.

Reklama

4. ročník veletrhu profesionálního úklidu se koná ve dnech 16. – 17. 10. 2018 jako jediná přehlídka svého druhu v České republice. Veletrh každoročně představuje nejnovější trendy z oblasti profesionálních čistících technologií, sanitárních a hygienických prostředků, ochranných pracovních pomůcek i úklidových služeb.

Ve své podstatě hledí i na životní prostředí, když podporuje přístupy šetrné k životnímu prostředí a podílí se na rozvoji odvětví profesionálního úklidu v kontextu k němu. Veletrh se tak stává nejen přehlídkou novinek, technologií a zajímavostí z oblasti úklidu, ale zároveň možností k navázání nových obchodních vztahů a také jedinečnou inspirací k zavedení nových a zdokonalených úklidových postupů.

Komu je určen?

Veletrh úklidu je primárně určen především pro zástupce facility managementu, úklidových firem a provozovatele penzionů, zdravotnických zařízení či domovů různého zaměření. Ale podívat se na něj mohou všichni ostatní zájemci z řad veřejnosti.

Pořadatel a partneři

Jako každým rokem, je i letos pořadatelem veletrhu Roman Anděl a Andílci s.r.o., a partnery letošního ročníku jsou Unie úklidu České republiky a mezinárodní profesní organizace IFMA. Čtvrtý ročník veletrhu profesionálního úklidu proběhne na výstavišti Lysé nad Labem na adrese Masarykova 1727, 289 22 Lysá nad Labem.

Jak se registrovat?

Objednat stánek na veletrhu je možné vyplněním registračního formuláře na stránkách Veletrh úklidu. Je možnost registrovat se jako partner, vystavovatel, VIP vystavovatel nebo mediální partner. Po vyplnění formuláře obdrží zájemce informace a instrukce od pořadatele. Uzávěrka přihlášek je 25. 09. 2018.

Ceny za metr čtvrteční vystavované plochy by neměly být příliš odlišné od loňska. A tak je předpoklad, že vnitřní volná plocha pro vlastní stavbu vystavovatele se bude odvíjet od ceny cca 900 Kč /1 m2. Venkovní volná plocha pro vlastní stavbu vystavovatele bude činit cca 700 Kč /1 m2.

Zdroj foto: Veletrhuklidu.cz