Výstava a vernisáž u příležitostí 100 let Kociánky

Vydáno 6.5.2019 Aktuality Pavla Jelínková

Centrum Kociánka zve všechny zájemce na výstavu prací uživatelů Centra tvořivé činnosti při denním stacionáři Centra Kociánka. Tématem je Stoletá Kociánka v obrazech aneb jak ji vidí její uživatelé.

Reklama

Výstavu je možno shlédnout od 2. 5. 2019 do 3. 6. 2019 a to denně v Café Práh na Vaňkovce v Brně. Vernisáž proběhne 6. 5. 2019 v 17 hodinCafe Práh. Přijďte tím podpořit naše tělesně postižené spoluobčany – ty malé i velké.

O Kociánce

Kociánka je otevřené zařízení pro ambulantní, týdenní a celoroční pobyt dětí, mládeže a mladé dospělé. Poskytuje sociální služby, které podporují a pomáhají snižovat handicap a pomáhají začleňovat naše uživatele do běžného života. Kociánka se podílí se na výchově, vzdělávání a přípravě na povolání.

Zajišťuje taktéž další odbornou přípravu pro život spočívající v rekvalifikaci, práci v sociálně terapeutických dílnách, denním stacionáři a v jejich začlenění do sociálně-vzdělávacích programů.

Centrum Kociánka se sídlem v Brně – Králově Poli je státní příspěvková organizace, jejímž zřizovatelem je Ministerstvo práce a sociálních věcí České republiky.

Zdroj foto: Centrumkocianka.cz