Kompenzační pomůcky až k vám domů i s nastavením

Vydáno 29.1.2023 Péče o osoby s hendikepem Pavla Jelínková

Společnost Spektra, v. d. n., prodejce moderních kompenzačních pomůcek a poskytovatel poradenství v této oblasti, aktuálně nabízí nejen prodej nejrůznějších kompenzačních pomůcek pro handicapované osoby, ale i jejich dovoz, sestavení a nastavení u vás doma.

Kompenzační pomůcky až k vám domů i s nastavením

Na stránkách najdete průvodce, který vám pomůže s výběrem vhodné kompenzační pomůcky. Průvodce Vás seznámí s dostupnými pomůckami pro jednotlivé handicapy (slabozrakost, nevidomost, mentální postižení, tělesný handicap a kombinované vady), poradí co a jak vybírat, popíše vlastnosti i pomůže porovnat podobné pomůcky.

Katalog jednotlivých kompenzačních pomůcek pak obsahuje přesné specifikace a slouží k výběru nováčkům i těm, kteří se s daným zařízením již seznámili a třeba se rozhodují, který typ zakoupí.

Kde hledat?

Pomoc se zařízením doma

A to ještě není vše, u všech pomůcek zajišťuje Spektra technickou podporu, záruční i pozáruční servis. Navíc u počítačových pomůcek nabízí společnost také vzdálenou podporu, kdy po domluvě s techniky je možné dělat úpravy na vzdáleném počítači (program TeamViewer).

Kam se obrátit pro pomoc s vaším domácím zařízením?

Kontakty na technickou podporu

Spektra, v. d. n. na českém trhu působí od roku 1989. Je nejstarší firmou, která se v oblasti kompenzačních pomůcek v Česku pohybuje. Zpočátku cílila především na pomůcky pro zrakově postižené (odtud také zkratka v. d. n. – výrobní družstvo nevidomých), postupem času přidala i pomůcky pro osoby s jiným typem handicapu.

Cílem společnosti Spektra je pomoci zdravotně postiženým vést plnohodnotný a spokojený život. Pomůcky tak nabízí postiženým lidem napříč generacemi od předškoláků a školáků, přes mladistvé a dospělé, až po seniory. Mimo kompenzačních pomůcek, výběru a instalace u vás doma, nabízí Spektra také poradenství při jejich financování.

Adresa sídla společnosti

  • Spektra v.d.n.
  • Novodvorská 1070/4
  • Praha 4 – Libuš
  • 142 00
  • IČO: 00144860; DIČ: CZ00144860

Zdroj foto: Pixabay.com

Tagy: kompenzační pomůcky, pomoc do domu, pro handicapované, zdravotně handicapovaní