Pohřební služba Pegas – důstojné rozloučení a pomoc pozůstalým do posledních detailů a 24 hodin denně

Vydáno 31.1.2016 PR článek Veronika Maschková

Pohřební služba Pegas nabízí důstojné poslední rozloučení s Vaším nejbližším, který si zaslouží odejít ze světa s pokorou.

Pohřební služba Pegas – důstojné rozloučení a pomoc pozůstalým do posledních detailů a 24 hodin denně

Celý ceremoniál je obvykle spojen s posledním rozloučením zesnulého a klidným uložením jeho ostatků. Nejčastěji to bývá pohřbení do země či spálení neboli kremace. Zesnulému člověku je tak dopřáno klidu a pozůstalí se tímto krokem se svým milovaným člověkem navždy rozloučí, byť v jejich duši většinou neodejde nikdy.

Zrození nového života je považováno za zázrak. Jeho žití, činy, prožitky, radosti, strasti a zážitky provázející celý jeden a každý lidský život pak ukážou, za co onen lidský život stál. Většinou vyplyne na povrch, že i ten z dálky pozorován a považován za prachobyčejný život byl nesmírně bohatý a dotyčným i jeho nejbližšími hodnocen jako zcela a bohatě naplněn. I v tomto případě však ono loučení není o nic lehčí.

Pohřební služba Pegas se vším v těchto smutných chvílích s úctou a ochotně pomůže. Nabízí pohřební služby v širokém rozsahu a tak, aby přesně odpovídaly představám i přáním zesnulého i jeho rodině a aby se pozůstalí v této těžké chvíli nemuseli zabývat dalšími zatěžujícími záležitostmi.

Poskytuje:

Smuteční růže pro pohřeb

Varianty smutečního rozloučení

Splátkové platby

Ekonomický pohřeb

Notářské řízení

Taxi zdarma

a další

Na telefonním čísle 800 176 423 Vám poskytnou informace ohledně jednotlivých druhů pohřbů, informace o cenách a dalších potřebných náležitostech souvisejících s pohřbem, a to nepřetržitě 24 hodin denně.

Varianty pohřbů

Pohřeb bez obřadu

Pohřeb bez obřadu je zpopelnění bez smutečního obřadu v obřadní síni. Na přání objednavatele pohřbu zajišťuje pohřební služba Pegas přítomnost u kremace nebo provedení zpopelnění v přesně stanovenou hodinu.

Pohřeb církevní

Rozhodnete-li se pro tento typ obřadu, který se koná v kostele nebo v kapli, tak pohřební služba Pegas zajistí vše potřebné, jako je například zapůjčení katafalku, svícnů, stojanů na věnce, reprodukované nebo živé hudby a kněze. Případně také objednání civilního řečníka a všechny specifické církevní ceremoniály. Pohřeb do země

Tento způsob pohřbu lidé využívají od dávnověku, i když současná uspěchaná moderní doba dává přednost finančně méně náročnému rituálu pohřbení čili kremaci.

Rozhodnete-li se, že zesnulého budete chtít pohřbít uložením do hrobu nebo hrobky, tak pracovníci pohřební služby Pegas Vám rádi pomohou tento typ pohřbu na všech hřbitovech zajistit.

Služby spojené s uložením zesnulého do země jsou kompletní. To znamená včetně výkopu hrobů, zajištění profesionálního řečníka či kněze k promluvě přímo na hřbitově. V nabídce je na přání klientů i živá hudba.

Pohřeb předem

Pohřební služba Pegas nabízí také zajištění pohřbu předem, kdy si klient objedná a zaplatí za svého života pohřbení. Většinou si tuto službu objednávají lidé proto, aby ze své rodiny sejmuli onu zátěž a zároveň věděli, že se mu dostane takových služeb, které si sám určil. Také si je jistý, že nikdo nemůže bez jeho svolení nic měnit ani doplňovat, a že částka, kterou složil, bude až do doby jeho smrti uložena na termínovaném účtu s tím, že bude uvolněna Pohřebnímu ústavu Pegas až po jeho úmrtí.

Ekonomický pohřeb

Ekonomický pohřeb s obřadem obsahuje:

pronájem obřadní síně – řečník v ceně

kremační rakev

kytice na rakev 1 ks – rostlá vč. stuhy

věnec 1 ks – látkový vč. stuhy

smuteční oznámení – 25 ks

převoz zesnulého (na území hl. m. Prahy)

zpopelnění včetně úřední popelnice a textilního přepravního obalu

vyřízení úmrtního listu

Stejně jako zrození nového života, tak i jeho konec jsou přirozenou součástí lidského žití. Poslední rozloučení je jednou z posledních služeb, kterou můžeme zesnulému prokázat. Snažme se, aby bylo poslední rozloučení důstojné a pokud možno, aby se blížilo přání zesnulého.

Pohřební služba Pegas vždy garantuje profesionální provedení objednaných služeb. Více informací naleznete na stránkách pohřební služby Pegas.

Při objednání pohřbu budete potřebovat

Foto: https://www.pohrebpegas.cz/