Úklid domácnosti - spolehlivost až na prvním místě

Vydáno 5.2.2015 PR článek Veronika Maschková

Úklid patří bezesporu k nejběžnějším domácím pracím, avšak budeme-li upřímní, tak ne úplně k nejoblíbenějším, přesto velmi nutným. Jestliže si chcete od úklidu občas odpočinout, zkuste se obrátit na profesionální pomocníky.

Úklid domácnosti - spolehlivost až na prvním místě

Úklid patří k nejběžnějším domácím pracím, které vyžadují skoro každodenní pravidelnost. Ani se člověk neotočí a opět je potřeba vynést odpadkový koš, vytřít podlahu, otřít nábytek, vyluxovat, vyprat a další nutné věci zajišťující chod domácnosti. Byť se to může zdát nenáročné, děláme-li to s automatickou pravidelností, patřičný čas si to od nás jistě vyžádá.

Moderní čisticí prostředky práci sice hodně ulehčují, další úlevu přinášejí nejrůznější technologické „vychytávky“, ale robot na dokonalý úklid zatím bohužel neexistuje. Na člověka jsou přitom kladeny čím dál větší a náročnější požadavky nejen v práci, ale i doma. Není proto v dnešní době vůbec od věci a nikterak zahambující se obrátit na profesionální pomocníky.

Úklid domácnosti bez námahy

Nikdo z Vašich nejbližších a známých se nezajímá o uklízení? Není divu. Úklid pro většinu z nás není zrovna oblíbenou záležitostí. Většinou se k ní musíme hodně přemlouvat a nutit. Jsme-li však ochotni si na úklid domácnosti objednat odborné služby, ušetříme si nejen nepříjemné přemlouvání členů rodiny, ale především náš drahocenný čas.

Spolehlivost až na prvním místě

Možná váháte a říkáte si, že si nebudete do bytu či domu zvát úplně cizí lidi. Ano, opatrnost je na místě! Kvalitní úklidová firma má své reference a pečlivě si vybírá i své zaměstnance, kteří před přijetím do zaměstnaneckého poměru musí absolvovat přísné výběrové řízení, dodat výpis z rejstříku trestů bez záznamu a další nezbytnosti. Některé firmy dokonce podnikají „přepadovky“ a své pracovníky kontrolují.

Úklidoví pracovníci se dostaví v předem domluvený čas a postarají se o provedení objednaných prací s co největší pečlivostí. Nestarají se skutečně o nic jiného než o svou práci. Při výkonu Vámi objednané služby využívají šetrné čisticí prostředky, většinou s ohledem na ekologii. Všechny požadavky zákazníků se plní k jejich spokojenosti. Kvalita nabízených služeb je vizitkou každé firmy. Kdyby se hromadili nespokojení zákazníci, nepřispělo by to k ničemu jinému než ke krachu, protože výběr firem na úklid je velice obsáhlý, a to nejen ve větších městech naší republiky.

Pravidelné zajištění úklidu

V rámci běžných úklidových prací se provádí například mytí podlah, luxování koberců, stírání prachu z nábytku, vynášení odpadků, kompletní úklid koupelen, sprchových koutů a toalet. Dále pravidelný úklid zahrnuje otření prachu ze světel, lamp, zářivek, vypínačů, doplnění hygienických potřeb, očištění a zalití květin, otření zábradlí, parapetů, skříní, stolů, dveří i elektroniky, mytí a čištění obkladů, umytí kuchyňské linky, kuchyňských spotřebičů, naskládání nádobí do myčky, vyklizení nádobí z myčky a podobně. Na konkrétním rozsahu prací se samozřejmě lze individuálně dohodnout.

Jednorázová poptávka po úklidu

Můžete mít po malování, po rekonstrukci bytu, anebo Vám jednoduše došly síly a potřebujete aspoň jednou pomoci? Jednorázový úklid může zahrnovat jak běžné práce, tak také jen činnosti, které potřebujete uklidit jednou za čas. Do těch například spadá mytí oken, hloubkové vyčistění sedačky a koberců, úklid sněhu či generální úklid.

Zdroj foto: Lepší úklid