Jak získat více volného času?

Vydáno 25.7.2014 Pomoc v domácnosti Jana Urbančíková

Úklid, žehlení, mytí oken, výměna žárovky a mnoho jiného. Všechny tyto aktivity ale může udělat někdo za vás. Prozradíme vám, jaké to má výhody a co vše tím můžete získat.

Jak získat více volného času?

Domácí práce jsou pro většinu z nás nevyhnutelnou a často ne úplně příjemnou povinností. Ale existuje možnost, jak se jim vyhnout a využít získaný volný čas k jiným aktivitám. Objednat si někoho, kdo za vás tyto činnosti vykoná, není luxus, právě naopak – začíná to být běžnou součástí života nejen zaneprázdněných li­dí.

Jaký je postup?

Je to úplně jednoduché. Nejprve si vyhledáte poskytovatele služby. Ty můžete hledat nejen ve vyhledávači, ale také ve specializovaných katalozích, jako je například ten, který je součástí našeho portálu. Hledisek výběru je mnoho. Patří mezi ně cena, doba působení na trhu, odborné vzdělání zaměstnanců, pozitivní reference klientů, osobní sympatie či blízkost firmy od vašeho domova. Úklid domácnosti a další služby podobného typu jsou už běžně dostupné v každém větším městě v České republice. Cenovou mapu průměrných částek najdete zde. Stejně tak se na našem portálu můžete dočíst i o certifikátech potvrzujících kvalitu poskytovaných služeb. Jakmile si vyberete, stačí jen poskytovatele služby kontaktovat, domluvit podrobnosti a termín a vše je hotovo.

Jsou lidé, kteří se obávají narušení soukromí, případně o bezpečnost svého majetku. Obavy nejsou na místě, personál je školený a umí šetrně a účinně pečovat o různé druhy materiálů, i o ty choulostivé. Stejně tak je zajištěno i vaše soukromí a cennosti. Řada firem má pojištění sloužící k úhradě případných škod, včetně poškození majetku.

Co získáte?

  • uklizený domov, vyžehlené prádlo, případně splněnou jinou domácí povinnost;
  • profesionální přístup k domácím pracím;
  • v neposlední řadě více volného času, který můžete využít mnoha způsoby. Třeba jít do kina, na večeři, do divadla nebo sportovat.

Tip pro pány

A jeden tip pro pány – úklid domácnosti můžete i darovat! Dámy jistě tento ne zcela tradiční dárek ocení. Služby pomoci v domácnosti můžete objednat jak jednorázově, tak i pravidelně. Co třeba partnerce k Vánocům nebo narozeninám zařídit, že následující měsíc, ba dokonce klidně i rok nebude muset uklízet?

Domácí práce za vás skutečně nyní může vykonat někdo jiný. Ušetří vám tím čas, který můžete věnovat svým koníčkům, přátelům či rodině, čímž vám zároveň dává příležitost více a plnohodnotněji si užívat života.

Zdroj foto: www.freeimages.com

Tagy: pomoc v domácnosti, úklidové služby