Klub Rohlík bez bariér nabízí výhodné nákupy do domu pro seniory a handicapované

Vydáno 25.4.2017 Pomoc v domácnosti Veronika Kotková

Nákupy do domu jsou stále oblíbenější. Na internetovém obchodu Rohlik.cz najdete Klub Rohlík bez bariér, který poskytuje výhody seniorům a handicapovaným. Jakých výhod byste s ním mohli využívat a jak takové nákupy přes internet fungují?

Klub Rohlík bez bariér nabízí výhodné nákupy do domu pro seniory a handicapované

Internetová stránka Rohlik.cz slouží k objednávání nákupů do domu. Kouzlo této služby spočívá v její jednoduchosti a pohodlnosti. Zákazníci si pomocí pár kliknutí zvolí obsah virtuálního nákupního košíku a kurýři jim ho poté dovezou až domů.

Tato služba je vhodná například pro prací zavalené zákazníky či rodiče, kteří mají plné ruce práce s dětmi. Samozřejmě také představuje výhodný způsob nakupování pro handicapované a pro seniory. A právě pro ně Rohlik.cz ve spolupráci s nadací Taťány Kuchařové Krása pomoci vytvořil klub Rohlík bez bariér. Do klubu můžou vstoupit lidé starší 65 let a držitelé průkazu TP, ZTP nebo ZTP/P.

Jaké výhody členství přináší?

Především dopravu zdarma, která platí od pondělí do čtvrtka při objednávce na čas a doručení mezi 10:00 a 15:00. Neplatí ovšem pro expresní doručení do 90 minut, které stránka také nabízí. Nákup vám ale za všech okolností donesou až ke dveřím, nezastaví je ani výšlap do schodů v panelových domech bez výtahu. Hmotnost nákupu také není překážkou, kurýři vynesou i těžké nákupy.

Jak se do klubu přihlásit a získat výhody?

Je třeba se na stránkách zaregistrovat a přihlásit se. Následně je nutné se zaregistrovat do Klubu tak, že zavoláte na bezplatnou zákaznickou linku 800 730 740, po ruce byste měli mít svůj průkaz a volat můžete každý den od 8:00 do 22:00. Pak už se můžete pustit do nákupů. Kurýr si při donesení prvního nákupu ověří váš věk, popřípadě vás poprosí o průkaz TP, ZTP nebo ZTP/P. Pokud je klientem nemohoucí osoba, může doklady k ověření předložit ten, kdo o ni pečuje.

Co si můžu na Rohlik.cz objednat?

Stránky nabízí opravdu široký sortiment, od nejrůznějších druhů jídla, přes nápoje až po kosmetiku. Objednat si můžete i nejrůznější zboží pro vaše děti nebo domácí mazlíčky. Nevynechali ani oddíl speciální výživy, v nabídce jsou bio, bezlepkové nebo raw výrobky.

Kam internetový obchod rozváží?

Ověřte si, kam Rohlik.cz rozváží a zadejte svou adresu na této stránce.

Připadá vám nakupování přes internet příliš těžké?

Podívejte se na stručný videonávod, který vám registraci na Rohlik.cz a nakupování rázem usnadní. Pokud si stále nebudete vědět rady, zavolejte na bezplatnou zákaznickou linku 800 730 740, kde také společně s operátorem krok po kroku můžete objednávku provést.

Zdroj: rohlik.cz

Zdroj foto: Pixabay.com

Tagy: handicapovaní, klub, nákup do domu, online nákup, Rohlik.cz, senioři