Pomocníci, bez kterých se neobejdete

Vydáno 2.9.2013 Péče o domácnost Reklamní sdělení

Jste již unaveni nepřeberným množstvím věcí, které se nachází ve vaší domácnosti a nemají své místo? Stále dokola něco hledáte a nemůžete najít, nemáte stále svůj systém a bloudíte v chaosu? Chcete si po ránu uvařit kávu nebo čaj a nemuset kvůli tomu vysypávat neustále celou krabici s kapslemi a dokola se v nich přehrabovat? Pak si přečtěte následující rady a tipy.

Ranní kávu si přece můžete dát i bez zbytečného hledání kolem. Stačí vám pořídit si zásobník na kávové kapsle. Je průhledný, takže bez problémů budete hned vědět, co si vybrat. Navíc funguje jako šuplík, díky čemuž jej můžete elegantně postavit pod váš kávovar. Tak se můžete lehce jedné části ranního chaosu vyhnout.

Zásobník na kávové kapsle

Kávové kapsle přehledně a vždy po ruce

Jestli máte na srdci i otázku, jak a kam uskladnit láhve, například od vína, i tohle má jednoduché řešení. Pořiďte si stojan na vína. Vleze se i do malého bytečku. Navíc, v plastovém provedení ho můžete umístit do vestavěných skříní i obývacích stěn. Ušetříte místo a zároveň pro vás výběr vína již nebude záležitost plná hádek a nervů.

I obyčejný stojan na víno může být designovým kouskem

I obyčejný stojan na víno se může stát zajímavým designovým kouskem

Toto je jen malá výseč ze široké škály bytových doplňků, které vám mohou usnadnit každodenní rutiny. Není totiž žádným tajemstvím, že když má každá věc své místo, snadno se hledá. Tak tedy ušetřeme čas pro své blízké nebo jindy opomíjené koníčky.

Tagy: doplnkydomu.cz, péče o domácnost