CAC a její nabídky – pomoci i práce

Vydáno 19.4.2018 Péče o domácnost Pavla Jelínková

CAC a její nabídky – pomoci i práce

O České asociaci úklidu a čistění jsme na našem portálu již psali. Ve článku najdete veškeré informace o tomto sdružení. Novinkou současné doby je ale možnost listování a vyhledávání firem v seznamu jejich členů na webových stránkách CAC.

Hledejte pomocníka

V sekci Naši členové najdete abecedně seřazený přehled všech členů České asociace úklidu a čištění,v němž lze dle regionu nebo oboru vyhledávat. Máte tak k dobru přehled firem s jejich názvem, IČ, webovými stránkami, oblastí činnosti, získanými certifikáty a rozsahem působení dle krajů. Díky tomu je nalezení pomocníka a využití služeb jednodušší.

Najděte si práci nebo brigádu

Mimoto máte možnost v sekci Hledám práci najít v aktuálním přehledu firmy, které nabírají nové zaměstnance. Je v něm pěkně a přehledně řazeno, koho a za jakých podmínek subjekty hledají a to včetně místa práce, požadavků, jež by měl daný člověk splňovat, typu pracovního poměru, smluvního vztahu i termínu nástupu.

Česká asociace úklidu a čištění – CAC byla založena na podzim roku 1998. Cílem byla snaha o nastavení pravidel a informovanost o úklidovém trhu v Česku. Dnes je posláním CAC proměnit úklidové služby u nás ve fundovaný a akceptovaný obor činnosti.

Zdroj foto: CAC

Tagy: CAC, Česká asociace úklidu a čištění, nabídky práce, nabídky služeb