Došel vám chleba či jiné pečivo? Objednejte si ho přes internet - jako e-chleba!

Vydáno 14.2.2013 Péče o domácnost Pavla Jelínková

E-chleba je alternativa vhodná pro všechny, kdo z nějakého důvodu nemohou vyjít z domu, mají obchod daleko či z ruky, anebo prostě chtějí nakoupit z pohodlí domova. Těm všem jistě přijde dodávka čerstvě upečeného pečiva až do domu zcela vhod. A co víc, ceny se od těch v obchodech o mnoho neliší!

Nápad vznikl ve firmě na severu Moravy a od ní jej převzaly i jiné společnosti v regionech po republice ve stejné nebo velmi podobné formě. Objednávka je provázána s on-line či telefonickou objednávkou, u některých také registrací na jejich stránkách s následným výběrem pekárenských výrobků a chleba.

Vždy čerstvé a bez námahy

Dostanete vždy čerstvé pečivo bez nutnosti marnit čas cestou do obchodu, výběrem zboží a vláčením všeho zpět domů. Nákup je možný sedm dní v týdnu, 24 hodin denně, vždy den dopředu. Tedy jeden den objednáte a na druhý je vám požadované doručeno. Minimální objednávka činí 30,– Kč. Rozvážka se nekoná o víkendu a ve svátky, ale pouze v pracovním týdnu. Většinou si můžete zvolit i určitou hodinu dovážky. Na výběr je různě široká nabídka několika druhů chleba, sladkého a slaného pečiva,ale i přílohových knedlíků.

Příklady firem s dovážkou chleba a pečiva do domu

Výhody za věrnost

K mání jsou rovněž různé akční nabídky a nejrůznější věrnostní programy či dovoz zdarma. Platba za dodávku probíhá vždy hotově při předání objednávky.
Ceny jednotlivých produktů jsou regionálně mírně odlišné stejně jako některé druhy pečiva i jejich počet. Proto přinášíme jen několik shodných příkladů:

  • Chléb 800 g: 28,– Kč
  • Houska 60 g: 2,– Kč
  • Rohlík 60 g: 2,– Kč
  • Veka tuková 350 g: 15,– Kč
  • Rohlík sladký sypaný 60 g: 4,– Kč
  • Houskový knedlík 600 g: 18,– Kč
  • Bramborový knedlík 400 g: 18,– Kč

Zdroj foto: www.flickr.com

Tagy: péče o domácnost