Jaro se blíží – nechte si uklidit od profesionálů!

Vydáno 28.2.2015 Péče o domácnost Pavla Jelínková

Nejen o jarním úklidu jsme si povídali se zástupcem úklidové firmy Complete Service, technikem společnosti Michalem Bojčakem.

Jaro se blíží – nechte si uklidit od profesionálů!

Jak se zrodil Comlete Service? Co konkrétně stálo za jeho počátkem?

Complete Service se zrodil jako nápad přijít na trh coby úklidová firma, která by měla prvotřídní servis a služby a poskytovala kompletní úklid – kdykoliv, za nízké ceny, a to od stropu až po podlahu. Provádíme pravidelné i jednorázové úklidové práce. Z toho se zrodil i název Complete Service.

Reklama

Máte širokou nabídku služeb. Jaká je vaše nabídka úklidových služeb obecně?

Ano, máme opravdu širokou nabídku služeb. Zajišťujeme profesionální úklid kanceláří, hotelů a domácností. Naše nabídka úklidových služeb obecně spočívá v tom, že jsme schopni zajistit jednorázový i pravidelný úklid komukoliv – od nemohoucí babičky, úklid po velkém večírku či úklid po rekonstrukcích. Obecně zajistíme úklid na špičkové úrovni, a to v co nejkratším možném čase a za zlomek ceny.

Co bylo dříve – služby firmám, anebo služby domácnostem?

Dříve byly služby domácnostem, kdy si jeden známý objednal jednorázový úklid po velkém domácím večírku. Byt jsme mu uklidili tak, že byl velice spokojen a doporučil nás svému šéfovi ve velké IT firmě, kde mají několik kanceláří, včetně koberců. A tak jsme po službách v domácnostem rozšířili své působení také o úklid firmám.

Co vás vedlo mimo běžný úklid poskytovat i jarní úklid?

Běžný úklid jako utírání prachu, vytírání, oprašování květin asi všichni děláme stále a kolem dokola, ale jarní úklid to přeci jen zabere víc času, kterého nikdo nemá dostatek. Od mytí oken, která bývají po zimě dost zašpiněná, čištění lustru či úklid zahrady. Vy si můžete v klidu vychutnat její úpravu a sázení nových květů, které ji barevně obzvláštní, zatímco my se postaráme o její čistotu a odstraníme všechny nedostatky, které na ní zanechala zima a mrazy.

Jaké činnosti se skrývají v jarním úklid domácnosti, tedy co vše obsahuje?

Nejčastěji se po zimě myjí zašpiněná okna od smogu, uklízí se zahrádka, která se připravuje na jarní výsev, provádí se kompletní čištění nábytku, včetně lustru, čistí se koberce mokrou či suchou metodou, uklízí se koupelny, kde se často mnozí z nás potýkají s plísní či houbou v rozích koupelny. A nakonec se všichni těšíme na příchod jara.

Zaznamenává vaše firma s blížícím se jarním obdobím větší zájem o úklid?

Vzhledem k aktuálnímu počasí, kdy máme začátek února a venkovní počasí tomu odpovídá, nezaznamenává naše firma zatím zvýšenou poptávku po jarním úklidu. Věříme, že s prvními jarními paprsky se poptávka zvýší.

A objednávají si lidé jarní úklid u vás již s předstihem, anebo až na poslední chvíli?

Co se týče objednávek jarního úklidu, je to zcela individuální, kdy záleží na jednotlivcích. Někteří si u nás jarní úklid objednávají počátkem roku, nejpozději v únoru a další zase na poslední chvíli, kdy si po výhledu z okna uvědomí, že už je tady ten čas, přichází jaro, s čímž je tedy spojen i právě zmiňovaný jarní úklid.

Co je nejvíce frekventováno – žádají lidé nejvíce komplexní úklid, úklid jen něčeho či pravidelný úklid?

Lidé si nejvíce žádají vyčištění konkrétních věcí. Zpravidla se jedná o různé druhy koberců či sedaček a křesel, kdy si je nechtěně něčím polili nebo jim na ně ukáplo nějaké jídlo. Toto čištění je velice specifické, protože ho velice těžko odstraníte běžnými přípravky a spíše tu nečistotu zanesete hlouběji do tkaniny. V naší firmě ho pomocí speciálních prostředků a moderních technologií snáze a rychleji vyčistíme.

Jste členy České asociace úklidu a čištění a Hospodářské komory České republiky, pomáhá vám to nějak ve vaší činnosti?

Ano. Tato členství nám pomáhají. Vrhají dobré světlo na naši firmu. Je očividné, že nejsme žádná nedůvěryhodná firma, a tak se na nás stále více společností, ale i jednotlivců, obrací s poptávkou po našich službách. My se je vždy snažíme maximálně uspokojit a vyjít vstříc, nejen jejich časovým možnostem.

O vaší vysoké kvalitě svědčí, že jste držiteli certifikace ISO 9001 (systém managementu kvality), nemohu se proto nezeptat, jak vidíte vývoj služeb pro domácnosti v oblasti úklidu v ČR?

Vývoj služeb pro domácnosti v oblasti úklidu v ČR vnímáme tak, že konkurence je veliká a nikdy nespí a my stále na sobě musíme pracovat. I přesto již máme kompletní úklidové služby na vysoké úrovni a naše priorita spočívá v tom, že máme profesionálně vyškolené zaměstnance a používáme výhradně ekologicky nezávadné, nebo ekologicky šetrné čistící prostředky. Všechny výrobky jsou schváleny hlavním hygienikem ČR nebo Ministerstvem zemědělství ČR jako vhodné pro úklid domácností a kanceláří.

Complete Service je úklidovou firmou, působící v Praze a okolí. Patří mezi moderní a flexibilní úklidové firmy na trhu – s velmi širokou nabídkou služeb. Firma pravidelně vydává články a novinky, informuje o dění v oblasti úklidových služeb. Jejich zkušenostem a kvalifikovanosti odpovídají i reference. Complete Servise je držitelem certifikace ISO 9001 (systém managementu kvality) a členem České asociace úklidu a čištění a členy Hospodářské komory České republiky.

Zdroj foto: archiv Completeservice.cz